Nenechte si uletět příležitost
naučit se světové jazyky
snadno a rychle!
Chci se do toho pustit

Jazyková a vzdělávací agentura ALBION
S námi si nemusíte dávat pozor na jazyk. My vás ho naučíme!

Naše agentura Albion bere výuku jazyků co nejkomplexněji. Nabízíme nejen jazykové kurzy v Česku, ale připravujeme pro vás také zahraniční zájezdy, abyste si své nově nabyté znalosti mohli pořádně zažít a poznat nejen jazyk, ale i jeho kulturu. Kombinace kurzu a zájezdu je tou nejúčinnější formou studia!

Na našich kurzech ztratíte strach mluvit a nezáleží, zda zvolíte roční kurz v ČR, intenzivní kurz nebo jazykový pobyt v zahraničí. A pro vaše ratolesti máme nachystané příměstské tábory, prázdninové kurzy a nejrůznější jazykové a poznávací zájezdy.

Vyberte si jazyk podle svého gusta. S formou výuky poradíme!

Naše agentura má za sebou víc než dvě dekády fungování a za tu dobu jsme shromáždili ty nejlepší lektory, pro které jsou jazyky srdeční záležitostí a odborníky, kteří vám pomohou vybrat či zorganizovat jazyk na míru, vám, vaší firmě nebo třeba školní třídě.

V případě, že u nás nenajdete to, co hledáte, stačí napsat nebo zavolat, sestavíme vám kurz či zájezd dle vašich požadavků.

Co o nás říkají klienti

Eva Ř. / kurz AJ, Vysoké Mýto

Kurz byl zaměřen na funkční využití jazyka. Probíhal v přátelské atmosféře, díky p. lektorce jsme dotaci 24 hodin využili naplno, inspirativně, efektivně směrem k praktickému využití jazyka a bez zábran komunikovat. Chtěla bych rovněž poděkovat za perfektní komunikaci a servis týkající se zajišťování ostatních organizačních záležitostí. Není to moje první zkušenost s Albionem, který mohu opravdu doporučit.

Robert M. / Southampton kurz pro učitele AJ

Výjezd za studiem AJ pro učitele /mobilitu jsem si velice užil. Samotný kurz splnil má očekávání. Posílil mé kompetence a důvěru v technologie. Zároveň nabídl hned několik jednoduchých aplikací k výuce. Ubytování bylo zlatým hřebem, rodina byla velmi milá. Rozhodně bych do budoucna rád opět vycestoval v rámci programu Erasmus+. Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za Váš čas i energii! Těším se na naší další případnou spolupráci v budoucnu. Robert M.

Miroslava N. / Cavila Vichy Francie

Letos v srpnu jsem už počtvrté vyrazila na studijní stáž do Cavilamu ve Vichy. Kurz byl zaměřený na metodiku a zlepšení jazykových znalostí učitelů. Jsem velice spokojená, protože škola je opravdu kvalitní a nabízí velmi propracovaný studijní program a kulturní vyžití pro studenty všech kurzů. Bydlela jsem v rodině a jsem velice spokojená, protože jsem si mohla procvičovat jazyk i mimo výuku a dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí z běžného života francouzské rodiny. Chci poděkovat společnosti Albion Moravia a konkrétně paní Pavlíně Dolejší za velice příjemnou a bezchybnou spolupráci, za její ochotu a přívětivosti, které nemalou měrou přispěly ke zdaru a úspěchu mého studijního pobytu ve Francii.

Hana K. / CES Edinburgh kurz pro učitele

V červenci jsem se účastnila metodologického kurzu pro učitele v Edinburghu, ve škole CES. Je to menší škola umístěná poblíž centra, ale přitom v klidné části. Kurz byl určen pro učitele, kteří učí metodou CLIL, ale i pro mě byl velmi přínosný. Náš lektor Richard Milton byl skvělý, co se týče vědomostí i přístupem k nám studentům. Edinburgh je nádherné město, které zaručuje pestrý program pro každý ze 14ti dnů pobytu. Výborné ubytování v rodině bylo vzdálené 15 minut chůze od školy. Ve třídě se sešla velmi přátelská věkově přiměřená skupina učitelů ze Španělska, Polska, Rakouska a České republiky. Byla to skvělá zkušenost a všem nám bylo líto, že pobyt tak brzo končí. Děkuji za pomoc při zařizování Hana K.


Co je u nás nového

Konference pro učitele v Brně 10.11.2018 a setkání s ALBIONem

Zaregistrujte se na konferenci pro učitele AJ a setkejte se tak i osobně se zástupci ALBIONU a projednejte s nimi možnost požádání o grant Erasmus+ či výjezd studentů do zahraničí na týdenní jazykový či poznávací zá…

Vysoké Mýto - Jazykové kurzy září 2018

ZAČÁTEK KURZŮ: září 2018Místo konání: Albion – jazyková škola s.r.o., Rokycanova 114 (budova Agroprojekce vedle podchodu), Vysoké MýtoPřihlášku odevzdejte nejpozději do 15.9.2018Výběr…

ERASMUS+ pro pracovníky ve školství 2019

Termín odeslání žádostí o grant pro pedagogické pracovníky / ZŠ,MŠ a SŠ / LEDEN 2019. Volejte a vyžádejte si naši asistenci ZDARMA 608 111 599Více informací ZDE

RAKOUSKO/NĚMECKO - Salzburg s výukou německého jazyka

5 – denní jazykově-poznávací zájezd do Sazburgu a okolí / Orlí hnízdo, solné doly, jezero KoenigsseeTermín: 19.-22.5.2019 Cena a program: ZDE