Reference

 • Iva Š. Brno / ELC Brighton Iva Š. Brno / ELC Brighton

  Dobrý den paní Dolejší,posílám foto-mix z Brightonu. Já jsem byla velmi spokojená. Se školou, ubytováním i samotným Brihgtonem a úžasnými lidmi. Škoda, že 14 dní uteče jako voda.Děkuji za spolupráci. S pozdravem I.Š.

  Jana L. Velké Pavlovice / Lindau Německo Jana L. Velké Pavlovice / Lindau Německo

  ALBION - jazyková a vzdělávací agentura Zveřejněno Pavlína Dolejší · 13. červenec v 13:34 · Kurz pro učitele NJ - LINDAU Dobrý den paní Dolejší, ještě jednou vám chci poděkovat za skvělou přípravu mého pobytu v Lindau. Od zajištění cesty, ubytování, týdenní jazykový kurz v jazykovém institutu Dialoge i studijní stáž ve škole. Velice kladně hodnotím i koncepci projektu Bi-Component, protože během dvou týdnů jsem si mohla oprášit jazyk, seznámit se studenty z celého světa, prostřednictvím hospitací nakouknout do chodu německé školy, současně ve zbytku času nasát atmosféru města, pozorovat život v Německu. J.L.

 • Lenka Šichová Lenka Šichová

  Včera jsme dorazili ze školního zájezdu do Anglie. Celý týden jsme díky Albolionu strávili naprosto v klidu a všichni studenti jsme si to moc moc užili. Speciální díky určitě patří naší skvělé průvodkyni, Michaele Krautové, která se nám postarala o příjemné cesty po anglických památkách se zajímavými výklady o nich. Dále řidiči z Lechner.cz nás vždy bezpečně na místo, za což jsme všichni opravdu vděční. Celý týden byl skvělý a určitě na něj hodně dlouho nezapomeneme. 100% spokojenost.

 • Milada K. / kurz AJ / Globe - Exeter Milada K. / kurz AJ / Globe - Exeter

  Globe English Center nabízí studium angličtiny v malých skupinách, v přátelském prostředí menší školy, kam lze z místa ubytování dojít i pěšky. Vyučující byli velmi přátelští, trpěliví, ochotní jakkoliv pomoci. Lekce byli velmi zajímavě vedené, s pestrou náplní. Ve studijní skupině jsme první týden byli jen čtyři a druhý týden dokonce jen tři. Zážitků bylo mnoho a 14 dnů uteklo jako voda. Do kufru jsem sbalila sešity s poznámkami, pracovní listy, obrázky a certifikát. Snažila jsem se opravdu studovat od rána do večera a do hlavy ukládat vše, co mi čtrnáctidenní pobyt v této krásné krajině, mezi příjemnými lidmi místními i ze vzdálených zemí, nabízel.

 • Malta skupinový jazykový zájezd Malta skupinový jazykový zájezd

  2 týdny na Maltě, skupina různého věku a různé jazykové pokročilosti. Skvělé 2 květnové týdny u moře. Přidejte se příště k nám !

Prostor k vyjádření